BASİAD Balıkesir’in Menfaatleri İçin Çalışan Bir Ortak Fayda Kuruluşudur.
ANASAYFA
YÖNETİM
KOMİSYONLAR
ÜYELERİMİZ
SÜTUNLU KONAK
İLETİŞİM
          ENGLISH  
Tüzük Basiad Tarihçe Etik Basiad Vizyonu Yönetim Kurulu Başkanın Mesajı Komisyonlar Üyeler Onursal Üyeler Yüksek İstişare Konseyi Sütunlu Konak Basiad Blog Etkinlikler Raporlar Basın Bültenleri Kurumsal Kimlik Logo Basiad Evrensel Görüş Algısı Balıkesir Fotoğrafları

BASIAD Balıkesir Bankacılık 2012 Sektör Raporu


Değerli üyelerimiz değerli dostlar

19 Ocak 2024 Cuma günü yapmış olduğumuz genel kurulumuzda ben ve arkadaşlarım BASİAD’ın 14. Dönem Yönetim Kurulunu sizlerin desteği ve teveccühü ile oluşturduk

Cumhuriyetimizin İkinci yüzyılına girerken, derneğimiz adına  "Şimdi, konuşma zamanı",

“Şimdi çalışmalara katılma zamanı”’ “Şimdi birlikte olma zamanı’’ diyerek yeni dönemde; sizlerin de katılımı ve de desteği ile  projelerimizi başlatmak istiyoruz. Çalışmalarımızda, projelerimizde ortak geleceğimize ait sorunların cevabını arayacağız.

 Kurullarımız ve  Komisyonlarımız ile niyetimiz ortak sorunlarımız, ortak hedeflerimizi

belirlemek ve de yaşadığımız şehrin ihtiyaçları için düşünen, yazan, konuşan, düşünce ve eylem insanlarıyla; bunları projelere dökerek gerçekleştirmektir. Yaklaşan Belediye seçimlerinde tüm adaylara düşüncelerimizi aktaracağız.

Değerli dostlar

Sorunların çözümünün  kural  bazlı  ve  veriye  dayalı  yönetim  sisteminden, katılımcılıktan, geçtiğini biliyoruz , Adalet, demokrasi ve fırsat eşitliğinin öne çıktığını, ele alınan tüm meselelerle ilişkilendirildiğini benimsedik. Cumhuriyetimizin  İkinci yüzyılında; ihtiyaç duyacağımız politikaları hep beraber belirlemek isteriz.

Derneğimizin bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile dikkat çektiği konuların devamlılık esasına

göre takipçisi olacağız. Çizgimiz ve düşüncemizde bir değişiklik olmayacaktır. Özellikle siyaset üstü, Atatürkçü ve şeffaf yapımızı korumaya özen göstereceğiz.

14.dönemde benle beraber yönetimde olan tüm arkadaşlarım Balıkesir ve de BASİAD için sorunları özgür iradeleri ile masaya yatırabilecek ve en önemlisi çözüm üretebilecek bilgi, görgü birikimine sahip arkadaşlardır. Şahsi inancıma göre önümüzdeki yıllarda şehrimize derneğimize ciddi katkıları olacaklar ve şehrin kanat önderleri olacaklardır.

Derneğimizin hazırladığı projeleri uygulamaya hevesli olarak başlayacağız. Yeni projeleri de yeni arkadaşlarımızla sırayla  devreye sokacağız.

Tüm üyelerimiz arasında dostluğu ve tanışıklığı artırmak için daha çok bir araya gelmeye Özen göstereceğiz

Ortak geleceğimiz için birlikte çalışacağımız yeni bir yol haritasına başlarken

Saygılarımı sunarım.  22 Ocak 2024

 

 
Selçuk SAVAŞ